Monter Rurociągów w Holandii – 17 / 18 € netto – Human Resources Poland – Delfzijl

Human Resources Poland

Opis stanowiska:

  • Praca polega na zgodnym z rysunkami i diagramami ustalaniu poprawnej pozycji i trasy systemów rurociągowych na pokładzie, a następnie ich pomiarze, dopasowaniu i instalacji wraz z odpowiadającym wyposażeniem i armaturą.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków izometrycznych oraz diagramów P&ID.
  • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG/141.
  • Znajomość materiałów takich jak stal nierdzewna, Cst, Cunifer, rury Mapress presspipe, ABS softpipe.
  • Preferowany certyfikat VCA, ale możliwość uzyskania go po rozpoczęciu pracy.
  • Dobra komunikacja w języku angielskim lub niderlandzkim.
  • Precyzyjność i dbałość o szczegóły ważniejsze niż szybkość.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto w wysokości 17-18 Euro za godzinę .
  • Darmowe zakwaterowanie w pojedyńczym pokoju.
  • Codzienny transport do miejsca pracy.
  • Długotrwały kontrakt, praca po 40/48 godzin tygodniowo.
  • Konieczne narzędzia robocze zapewniane przez siebie, jednak zakład zapewnia odpowiednie obuwie, ubranie robocze oraz niezbędne środki ochrony osobistej.

Lees hier meer